0 534 893 29 05

Sosyal Medyada Biz}

Bosch Klima Teknik Servisi

Bosch Klima Teknik Servisi

Ev ve iş yerlerinde, otellerde, hastanelerde, restoranlarda ve daha birçok mekanda kullanılan Bosch klimalar, herhangi bir arıza durumunda Eskişehir Bosch Klima Teknik Servisi tarafından gerekli tamir ve bakımı yapılan fonksiyonel cihazlardır. Hızlı, güvenilir ve tecrübeli ekibi ile 7/24 Bosch klima servisi tüm Eskişehir’de oldukça geniş bir hizmet ağına sahiptir.

Bosch klima arızaları

  • Klima yeterince soğutmuyor
  • Klima sesli çalışıyor
  • Klimanın uzaktan kumandası çalışmıyor
  • Klimanın zaman ayarı çalışmıyor
  • Klima çalışmıyor

Klimanın hava filtresi 15 günde bir temizlenmelidir. Hava filtresi temizlenmesine rağmen klima halen yeterince soğutmuyor ise servis çağrılmalıdır. Hava filtresinin kirliliği aynı zamanda klimanın sesli çalışmasına da neden olacaktır. Temizlikten sonra halen gürültülü çalışıyorsa Eskişehir Bosch Klima Teknik Servisi aranmalıdır. Elektrik kesintisinde klimanın zaman ayarı iptal olur.

Böyle bir durum varsa elektrik geldiğinde zaman ayarı çalışmaya başlayacaktır. Halen çalışmazsa teknik servise gösterilmelidir. Klima çalışmıyorsa elektrik bağlantılarına bakılmalı, herhangi bir sorun görülmedi ise teknik servise haber verilmelidir.

06 Ağustos 2018
282 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ARGİŞ BİLİŞİM